برگزاری دوره ملی تربیت متخصص گردشگری دینی

دسته‌بندی‌ها: فعالیت ها

 

موسسه آوای فطرت و معنویت اولین مرکز تخصصی گردشگری دینی در کشور می‌باشد که در حوزه‌های .پژوهش، آموزش، مطالعات راهبردی و فعالیت میدانی به ایفای نقش می‌پردازد. این مرکز با بهره‌مندی از تجربیات فعالین متخصص در صنعت توریسم و گردشگری دینی و مطابق با استانداردهای ملی و بین المللی درصدد است با حضور موثر در عرصه گردشگری دینی و زیرمجموعه‌های آن اعم از گردشگری مذهبی، زیارتی، معنوی و آئینی، گام مهمی در جهت رشد، توسعه و ارتقاء فعالیت‌های مرتبط با این حوزه‌ بردارد.

انجام مصاحبه بعد از ثبت نام اولیه

در راستای توانمندسازی، ارتقا و آموزش فعالین بخش گردشگری دینی، موسسه آوای فطرت و معنویت با اخذ مجوز از  وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی و همچنین بر پایه تحقیقات و پژوهش های علمی و میدانی در سال‌های گذشته، دوره تخصّصی «تربیت متخصص گردشگری دینی» را از بین طلاب سطوح عالی واجد شرایط با با رویکرد تخبه گزینی برگزار نمود. همچنین با مذاکرات صورت گرفته با معاونت بین الملل حوزه های علمیه، مقرر شد معاونت بین الملل حوزه های علمیه نیز به شرکت کنندگان در این دوره گواهی معتبر اعطا کند.‌

 

شناخت صحیح از صنعت گردشگری، تبیین موضوعات متنوع و مرتبط با گردشگری دینی و مذهبی، و نیز پاسخگویی صحیح به پرسشهای دینی و مذهبی توریست‌ها از اهداف و دستاوردهای اصلی این دوره بوده است.

امتیازات دوره برگزار شده برای دانش‌پژوهان

حضور آیت الله علیدوست در دوره ملی تربیت متخصص گردشگری دینی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *