طرح جامع توانمندسازی راهنمایان در پاسخگویی به سوالات دینی گردشگران

 

بی تردید گردشگران خارجی در طول مدت اقامت در ایران، در کنار سوالات مرتبط با تاریخ، تمدن، فرهنگ و معماری؛ سوالات دینی و مذهبی متعددی از راهنمایان گرامی می پرسند که نیازمند توانمندی راهنمای تور در پاسخگویی می باشد. پر واضح است که پاسخگویی به سوالات دینی توریست ها، نیازمند بهره مندی از اسلوب و روش متناسب برای مخاطبین غیر مسلمان می باشد و راهنمایان گرامی به عنوان سفیران فرهنگی(در تورهای خروجی) و نمایندگان فرهنگی(در تورهای ورودی) ایران عزیز، ضمن آشنایی با برخی آموزه های دینی می بایست با در نظر گرفتن فرهنگ و ملیت گردشگران خارجی بصورت منصفانه پاسخگوی سوالات دینی آنها باشند.

 

موسسه آوای فطرت و معنویت در راستای توانمند سازی راهنمایان گرامی در عرصه پاسخگویی به سوالات دینی توریست ها، در نظر دارد با همکاری راهنمایان، کارگاه‌های مختلفی را برای این عزیزان برگزار نماید تا سفیران و نمایندگان فرهنگی ایران زمین با روش صحیح پاسخگویی به این سوالات آشنا شوند. البته پاسخگویی صحیح نه به معنای متقاعد کردن بلکه به معنای ارائه آموزه های صحیح دینی با روش درست می باشد. امید است با همکاری راهنمایان گرامی قدمی در جهت افزایش رضایتمندی توریست ها از سفر به ایران و بالتبَع توسعه و رونق گردشگری برداشته باشیم.

 

از راهنمایان عزیز تقاضامندیم:

با توجه به تجربه ی حرفه ای که در عرصه گردشگری دارید، ده سوال از پرتکرارترین سوالات دینی گردشگران خارجی که در مدت تورگردانی با آن مواجه می شوید را به ترتیب اولویت بیان بفرمایید.
اگر سوالات نیازمند توضیح می باشند، لطفا از قسمت توضیحات استفاده فرمائید.

نکات ضروری:

۱- پر کردن ۱۰ سوال ضروری نمی باشد، و می توان به موارد کمتری از آن اشاره کرد.

۲- بعد از تکمیل فرم، حتما گزینه ارسال را کلیک کنید.

از حسن همکاری شما کمال تشکر را داریم.